Content Management Systemen (CMS)

Hier vindt u cases, reference cases, whitepapers en andere informatie rondom het topic Content Management Systemen. Gebruik de checklist om de juiste oplossing voor uw vraagstukken te selecteren of vraag kosteloos meer informatie aan over Content Management Systemen.

CMS?
Een Content Management Systeem (CMS) is een systeem voor het beheer van de content van een website. Een CMS bestaat uit twee elementen: de content management applicatie (CMA) en de content delivery applicatie (CDA)... Lees verder over CMS systemen

Recente Whitepapers

Automatisering - leveranciers software | Midmarket

Stap voor stap: van Virtualisatie naar Cloud Computing

Leveren van hoge kwaliteit services tegen lage kosten met “always on”... Lees verder
Detail- / groothandel, retail | Enterprise

Predictive Analysis voor de detail handel

Om concurrerend te blijven, moeten retailers niet alleen het huidige... Lees verder
Algemeen | Midmarket

Predictive Analysis met SQL Server 2008

Deze 10-pagina's tellende whitepaper onderzoekt de complete en intuïtieve set... Lees verder

Marktoverzicht CMS oplossingen

Bekijk hier het marktoverzicht van IT dienstverleners en leveranciers die BPM aanbieden.

Ga naar het marktoverzicht

 


Informatie over CMS aanvragen

Bespaar u de zoektocht naar informatie. Vraag hier kosteloos en vrijblijvend het informatiepakket over CMS aan en beschik direct over de informatie die u nodig heeft bij uw IT project.

In dit informatiepakket vindt u:

  • Achtergrondinformatie
  • Whitepapers
  • Productbrochures
  • Profielschetsen
  • en meer...

Aanvragen

Uitgelicht

11-03-2010

Flynth adviseurs en accountants implementeert software UNIT4 om efficiency te verbeteren

Eén van de grootste accountants- en adviesorganisaties van Nederland zet UNIT4 AccountAnalyser, UNIT4 Auditor en UNIT4 Audition in 

10-03-2010

Ricoh lanceert SaaS-platform voor Enterprise Content Management

Specialist in documentmanagement ontwikkelt nieuw webgebaseerd platform voor optimalisatie van workflow management. 

09-03-2010

CIBER implementeert SAP SRM bij Albert Schweitzer ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft SAP SRM in gebruik genomen om het inkoopproces te verbeteren. 

08-03-2010

Amerikaanse leger zet IFS Applications in voor productie- en onderhoudsprocessen

Het Amerikaanse leger heeft de productie- en onderhoudssoftware IFS Applications geselecteerd ter ondersteuning. 

05-03-2010

NorthgateArinso versterkt wereldwijde positie met overname HRM-divisie Convergys

Voor de transactie wordt nu $85 miljoen in cash betaald en $15 miljoen in cash over een periode van drie jaar. 

Login

E-mailadres
Wachtwoord [?]

Nieuwsbrief

Events